Що робити турбізнесу під час кризи?
Альона Дєньга, інтернет-маркетолог, засновниця Ветер дует
13 березня 2020
Туристичний сектор першим та найбільше постраждав через спалах пандемії Сovid-19. Авіакомпанії масово скасовують рейси, країни зачинять пропускні пункти та вводять карантин, а туристи скасовують бронювання. Що робити туристичному бізнесу, щоб пережити цей кризовий момент?
Не зважаючи на обставини, панікувати ще рано. Так чи інакше, епідемія та карантин закінчаться, люди повернуться до нормального життя та знову почнуть активно подорожувати. А поки час можна використати як можливість.


Визначте стратегію поведінки з клієнтами

Напруження росте, ніхто не радий зірваним планам та скасуванню довгоочікуваних відпусток. Визначте алгоритм відповіді клієнтам та умови повернення коштів за бронювання. Проінформуйте співробітників.


Працюйте на перспективу

Турагенти вже прогнозують зростання попиту на кінець літа — початок осені. Для турів зараз шанс підігріти інтерес до подорожей в цей період, продавати раннє бронювання з гнучкими умовами зміни дат. Для молодих організаторів авторських подорожей – фора, щоб розповісти про себе та побудувати довіру до бренду через контент. Зараз хороша можливість трошки пригальмувати й приділити увагу речам, на які ніколи не вистачало часу.


Створіть нарешті сайт

Багато молодих агенств та організаторів просувають свої тури та товари через Instagram. В такому варіанті є багато недоліків з точки зору інтернет-маркетингу. Навіть простенький сайт у вигляді посадкової сторінки (landing page) вже краще, ніж нічого. Зараз зробити сайт для промо турів можна самостійно, без програмістів та дизайнерів, наприклад, на платформі Tilda. Налаштуйте для сайту Google Analytics, Facebook pixel, налаштуйте форми зворотнього зв'язку.


Пропрацюйте стратегію та контент-план

Якщо у вас досі не було стратегії просування ваших туристичних продуктів – саме час зайнятися її розробкою та проаналізувати все, що було зроблено до. Якщо така є – чудово. Тепер можна внести корективи з огляду на ситуацію. Що краще продавати в такий період? Які умови для клієнтів? Як комунікувати ваші пропозиції, на що робити акцент? Підкорегуйте чи створіть контент план для соцмереж, блогу, розсилки.


Розвивайте Telegram, Іnstagram, Facebook або блог компанії

Повертаємось до ідеї перспективи. Соцмережі можуть допомогти вам створити відкладений попит на ваші тури та мандрівки. За допомогою Telegram, Іnstagram чи Facebook ви можете розповісти про себе, про напрям подорожі, зібрати зацікавлену аудиторію, яку згодом можна конвертувати в клієнтів. Продумайте стратегії ведення: чи обов'язково це мають бути прямі продажі?


Прокачайте свої знання інтернет-маркетингу

Настав час нарешті розібратися як налаштовувати рекламу в Facebook, як писати тексти, що продають, навіщо використовувати ремаркетинг та як будувати воронку продажів. Вкладені гроші та час у навчання обов'язково повернуться у вигляді зростання продажів.


Чи вимикати рекламу?

Риторичне питання. Одна з помилок бізнесу в кризу – скорочувати витрати на маркетинг та рекламу. Це можна порівняти лише на пиляння гілки, на якій сидиш. Реклама – джерело ваших лідів та продажів. Так, скоріше за все вартість конверсії зросте. Це стимул переглянути ваші рекламні месседжі та змінити стратегію.


Будь-яка криза – це час для глобальних змін і переосмислень. Ті, хто не змінюють, залишаються далеко по заду або звосім вимирають.
Замовити рекламу в Telegram-каналі Ветер дует.

Підпишіться на Telegram-канал з фішками та порадами по просуванню туристичних продуктів.
Made on
Tilda